Telenovele Slo
DOBRODOŠLI!
Če te zanima vse, kar je povezano s telenovelami in igralci, se nam PRIDRUŽI!
Sveže novičke, predstavitve, fotografije, videii....
REGISTRACIJA je BREZPLAČNA!
Telenovele Slo
DOBRODOŠLI!
Če te zanima vse, kar je povezano s telenovelami in igralci, se nam PRIDRUŽI!
Sveže novičke, predstavitve, fotografije, videii....
REGISTRACIJA je BREZPLAČNA!
Telenovele Slo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovele Slo


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Sarchh.*
Začetnik
Začetnik
Sarchh.*


Female Število prispevkov : 30
Age : 26
Tvoja naj telenovela? : ReBeLde
Naj igralka/igralec? : Uff.* DosT jih je.*
Registration date : 02/10/2009

Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)   Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) EmptySob Okt 03, 2009 12:20 pm

Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen

Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Mi-gorda-bella


Leto: 2002
Število delov: 178
Produkcija: RCTV
Uvodna pesem: Poco a poco - Jeremias
Program predvajanja: POP TV
Glavna igralca: Natalia Streignard - Valentina Villanueva Lanz & Juan PabŁo Raba – Orestes Villanueva Mercouri

Vsebina: MI GORDA BELLA je simpatična komedija, ki dokazuje, da teža in odvečni kilogrami ne morejo ustaviti prave ljubezni…

Valentina Villanueva Lanz je pametno in sladko dekle. Lahko bi rekli da ima vse. Vse, razen telesne lepote. Zaradi tega je polna kompleksov in se vedno zateka k slaščicam, ki delujejo kot antidepresivi. Kljub vsemu se je naučila samospoštovanja in se je sprejela takšno, kot je. Pravkar je končala svoj študij in prišel je čas, da se zopet sreča s svojo mamo – Evo Lanz, znano pevko. Z materjo je izgubila stik pri osmih letih, ko jo je njena teta Olimpia poslala v internat, z izgovorom, da ji je mati slab vzor, saj je le-ta po smrti svojega ljubljenega moža postala alkoholičarka.

Eva se ponovno sreča s svojo hčerko na Valentinini maturi, a še istega dne doživi tragično nesrečo, Valentina pa postane sirota.

V novem domu, hiši zlobne tete Olimpie Mercouri, se Valentini življenje popolnoma spremeni. Olimpia ne izgublja časa s poniževanjem in spominjanjem, da ji mora vrniti denar, ki ji ga je bila dolžna Eva. Obupana Valentina poišče pomoč tete, mamine sestre z imenom Tza Tza, katera ji bo v pomoč pri boju s sovražniki.
V Olimpiini hiši se vsi norčujejo iz Valentine, izjema je le njen bratranec Orestes Villanueva, v katerega se Valentina noro zaljubi. Orestes je šarmanten publicist, ki kmalu postane njen zaupnik in prijatelj, sčasoma pa se vanjo zaljubi in jo začne klicati ''Mi gorda bella'' – moja lepa debeluška.

Orestes nekega dne po pomoti Valentini podari bonboniero, ki vsebuje strup. Debeluška sicer ne umre, jo pa ta izkušnja popolnoma spremeni – postane vitka in samozavestna lepotica, odločena, da se bo maščevala Orestesu in celotni družini Villanueva.
Nazaj na vrh Go down
Saarchie.
Admin team
Admin team
Saarchie.


Female Število prispevkov : 107
Age : 28
Registration date : 20/08/2008

Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)   Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) EmptyNed Okt 04, 2009 3:03 am

Ahh. ta telenovelaa mi je bila zelo ušeč.(:
Nazaj na vrh Go down
Sarchh.*
Začetnik
Začetnik
Sarchh.*


Female Število prispevkov : 30
Age : 26
Tvoja naj telenovela? : ReBeLde
Naj igralka/igralec? : Uff.* DosT jih je.*
Registration date : 02/10/2009

Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)   Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) EmptyNed Okt 04, 2009 2:07 pm

Men je bŁa TeŁenoveŁa noro Zakon
Sam edun kae mi ni bŁo ušeč je to da je bŁa VaŁentina na konc spet DebeŁuška
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)   Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Mi Gorda Bella - Prerojena ljubezen (POP TV)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Telenovele Slo :: Telenovele-
Pojdi na: