Telenovele Slo
DOBRODOŠLI!
Če te zanima vse, kar je povezano s telenovelami in igralci, se nam PRIDRUŽI!
Sveže novičke, predstavitve, fotografije, videii....
REGISTRACIJA je BREZPLAČNA!
Telenovele Slo
DOBRODOŠLI!
Če te zanima vse, kar je povezano s telenovelami in igralci, se nam PRIDRUŽI!
Sveže novičke, predstavitve, fotografije, videii....
REGISTRACIJA je BREZPLAČNA!
Telenovele Slo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovele Slo


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV)

Go down 
AvtorSporočilo
bela.^^
Admin team
Admin team
bela.^^


Female Število prispevkov : 406
Age : 29
Location : en cualier lugar con el! ;**
Tvoja naj telenovela? : Cuidado con el angel
Naj igralka/igralec? : Silvia Navaro
Registration date : 19/08/2008

ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV)   ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV) EmptyNed Sep 14, 2008 4:05 pm

ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV) Abrazamemuyfuerte

Victoria Ruffo [Cristina Alvarez] & Cesar Evora [Don Federico Rivero] & Fernando Colunga [Carlos Manuel Rivero] & Aracely Arambula [Maria del Carmen Campusano]

Število delov: 135
Leto: 2000
Produkcija: Televisa

Cristina je prijazno in ljubeče dekle, ljubljenka vseh delavcev na "El platanalu", očetovem posestvu. Na posestvu pa dela Diego v katerega se Cristina zaljubi in se mi preda. Kmalu zve da je noseča, kar pa razbesni njenega očeta. Severiano ukaže, da gresta Cristina in Raquela (služkinja) v Mexico, kjer naj bi dekle rodilo. Zaradi spletk Federica pa Cristinina hčerka Maria del Carmen pride nazaj na El platanal kot hči Raquele. Zaradi želje po bližini svoji hčeri se Cristina poroči s Federicom in postane Mariina "botra". Ambiciozen mož pa povzroči nesrečo v kateri žena oslepi in tako se polasti njenega denarja.
Na nasad pride Federicov nečak Carlos Manuel, mlad zdravnik, ki se zaljubi v Deboro Falcon nevedoč da je ljubica njegovega strica. Hkrati pa se v Carlosa Manuela zaljubi Maria del Carmen s čimer si nakoplje Deborino sovraštvo. Federico se tako z Deboro združi in skupaj zaljubljenca spreta, a vendar njune ljubezni ne moreta ugasniti.
Carlos Manuel na posestvo pokliče prijatelja oftamologa, da bi pomagal Cristini spregledati. Dr.Robles jo res operira obenem pa se vanjo zaljubi.
Federico, ki se mu zanka okoli vratu nezadržno oža med drugim skoraj posili Mario del Carmen, kar mu v zadnem trenutku prepreči Cristina. Kljub vsem problemom, ki jih Federico in Deborah zakuhata, pa se Carlos in Maria na koncu še vseeno poročita, dekle pa se pravtako pobota z mamo.
Nazaj na vrh Go down
 
ABRAZAME MUY FUERTE - Močno me objemi (POP TV)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Telenovele Slo :: Telenovele-
Pojdi na: